Probíhá načítání ...

Obecně o tepelných čerpadlech

Proč tepelné čerpadlo…

 

LEVNÁ KLIMATIZACE

Tepelných čerpadel můžete komfortně využít i k chlazení.

EKONOMICKÉ VYTÁPĚNÍ

Tepelné čerpadlo ušetří až 80% nákladů za energie. Svými nízkými provozními náklady přináší tepelné čerpadlo uživateli velké úspory a tím zajišťuje rychlou návratnost investice.

KOMFORTNÍ VYTÁPĚNÍ

Moderní technologie a jednoduchý design poskytují všem zákazníkům komfortní a téměř bezobslužný provoz. Nejen teplotu již dnes můžete ovládat přes mobilní telefon nebo internet.

 

ČÁST ENERGIE Z PŘÍRODY

Jakékoliv zdražování se vás téměř nedotkne nebo pouze mírně.

KRÁTKÁ DOBA NÁVRATNOSTI

Investice do tepelného čerpadla se i bez jakýchkoliv dotací a finančních podpor vrátí již za 3 - 8 let oproti nejběžnějším systémům vytápění

EKOLOGICKÝ PROVOZ

Nízká energetická náročnost a využití přírodní, minimalizuje zátěž na životní prostředí. Oproti konvenčním způsobům vytápění podstatně snižuje exhalace našeho ovzduší.

 

NÍZKÁ SAZBA

Kdo si pořídí tepelné čerpadlo, má možnost požádat o přidělení výhodné dvou tarifní sazbu dodávky elektrické energie nejen pro tepelné čerpadlo, ale pro celou domácnost.

BEZPEČNÝ PROVOZ

Při provozu tepelného čerpadla nehrozí nebezpečí výbuchu či vznícení nebo otrava oxidem uhelnatým.

 

Tepelná čerpadla Hitachi

 

Zdraví

Naše technika pracuje pro Vás! Naše klimatizační jednotky spolehlivě čistí vzduch od škodlivých částic všeho druhu. Vsázíme na osvědčené metody jako např. použití nerezové oceli. Povrchové plochy zůstávají konstantně hladké a pevné. Nezestárnou a nebudou zdrsnělé ani popraskané. Zdraví škodlivé částice se takto i po několikaletém použití uvnitř nepřichytí a nebudou mít žádnou živnou půdu. Jednotku můžete jednoduchým způsobem vyčistit. Některé z našich nejnovějších klimatizací mají navíc wasabi filtr. Wasabi se přisuzují antibakteriální účinky, které eliminují choroboplodné zárodky. Nadechněte se. 

Ovládání:

Záleží zcela na Vás, jak budete chtít řídit naše pokojové klimatizace. Jestli přes kabelové dálkové ovládání, infračervené dálkové ovládání, dálkové ovládání Somfy pro Smart Home nebo naši aplikaci Hi-Kumo - naše jednotky reaguji bez větších nároků přesně tak, jak chcete vy. Nastavte si teplotu v místnosti přesně tak, jak si přejete. Jednoduché a intuitivní

Komfort

 Příjemný pocit začíná doma. S naší technikou si volíte životní styl, který dokáže ocenit pohodlí. Protože tohle je filozofie firmy Hitachi: Již dnes si zařídit život tak, aby byl co nejpříjemnější. Oceníte svůj komfort.

Kontrola nákladů

Ten, kdo se domnívá, že klimatizace jsou drahým luxusem, se mýlí! Kromě zdravotních aspektů mohou klimatizační jednotky také pomoci šetřit Vaši peněženku - například v přechodném období při vytápění. Protože naše klimatizace mohou nejen chladit, ale i vytápět. Kromě toho používají naše venkovní jednotky obnovitelnou energii z venkovního vzduchu ohřátého sluncem. Tím získáte část potřebné energie zdarma. Šetřete.